KONKURENCINGA KAINA

kokybe kaina sanaudos

Mes labai sunkiai ir aktyviai dirbame, kad galėtume savo klientams pasiūlyti geriausią kokybės-kainos-sąnaudų santykį. Tai reiškia, kad galbūt ne visada mes pasiūlysime mažiausią kainą kaip konkurentai. Tačiau garantuojame teikiamų skalbimo paslaugų aukštą kokybę, palankias sąlygas atsiskaityti, efektyvų bei dalykišką bendradarbiavimą. Skalbyklos įrangą nuolatos atnaujiname, stebime technologijų rinką, todėl visada siekiamia būti atsinaujinę, bei dirbti su modernia įranga, kuri skalbimo, džiovinimo ir lyginimo metu tausotų Jūsų skalbinius, bei užtikrintų aukščiausią švarą. Be to, skalbinius paimame ir pristatome atgal savo transportu nemokamai. 

SPECIFINIŲ POREIKIŲ SKALBIMO PASLAUGOS

Kiekvienas klientas yra individualus. Mes vertiname visus mūsų klientus ir visada stengiamės išsiaiškinti Jūsų poreikius, reikalavimus ir tuomet pasiūlome savo paslaugas. Atsakingas, bei kvalifikuotas skalbyklos personalas sudarys bendradarbiavimo planą atsižvelges į šiuos kriterijus:

Tipas - kokius skalbinius pageidaujate skalbti?  

Dažnumas - skalbinių paėmimo - pristatymo periodiškumas.  

Vietovė - būdami namuose, darbe ar mašinoje pranešite iš kur paimti skalbinius, bei pristatyti, ir mes suderinę detales, viskuo pasirūpinsime.

Kiekis - apytikslūs skalbinių kiekiai kg/t per savaitę ar mėnesį.

NEMOKAMAS PAĖMIMAS IR PRISTATYMAS

nemokamas transport

 

 

Nusprendus naudotis mūsų skalbyklos paslaugomis, mes visada Jums pasiūlysime skalbinių transportavimo paslaugas be jokio papildomo mokesčio. Mūsų turimas transportas, mums leidžia užtikrintai visada laiku atvykti paimti nešvarius, bei pristatyti švarius skalbinius į Jūsų nurodytą vietą.  

 

  

VISO LABO, TIK 4 ŽINGSNIAI

keturi zingsniai

1. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir sutarsime skalbinių paėmimo datą/laiką.

2. Paimsime Jūsų nešvarius skalbinius nemokamai.

3. Išskalbsime, išdžiovinsime, išlyginsime, sulankstysime, supakuosime ir pristatysime Jums atgal.

4. Mėgausitės švara, kokybe bei paprastumu.

Visada aukštos kokybės skalbimo paslaugos už prieinamą kainą!